O NÁS


AZFILTRY OPAVA

- nový  dynamicky se rozvíjející internetový obchod  firmy  Ing. Petr Brožek, Žižkova 646, 747 41 Hradec nad Moravicí  působící především v oblasti prodeje olejů, maziv a kapalin, a to na území celé České republiky. Od doby svého založení se firma orientuje zejména na zákazníky vyhledávající nejvyšší možnou kvalitu při zachování rozumné výše úspor finančních prostředků. Díky vysokým nárokům na kvalitu našich produktů se nám daří těmto zákazníkům vyhovět a udržet si tak významnou pozici ve svém oboru.

Internetový obchod „ e-shop “ byl zprovozněn resp založen, aby  reagoval  na požadavky zákazníků spřízněné  společnosti Auto Brožek Opava,  která se zabývá servisem osobních a užitkových automobilů zejména německých výrobců automobilů.

Hlavními cíli je dlouhodobě získat své vedoucí postavení mezi dodavateli automobilových a průmyslových olejů, maziv a kapalin v nejvyšší kvalitě významným podnikům,  trvale zvyšovat kvalitu produktů či služeb a vždy věnovat maximální úsilí pro uspokojení vysokých nároků svých zákazníků.

Ing. Petr Brožek