Úvod »Oleje AUTOMOBILOVÉ převodové»MOBIL 1 » Mobil 1 Mobilube SHC 75W-90 1L


        

Mobil 1 Mobilube SHC 75W-90 1L

skladem

 

Výrobce: Castrol Lubricants

 

MOBIL 1 Mobilube SHC 75W90

- představuje převodový olej nejvyšší kvality vyrobený ze syntetických základových olejů a nejmodernější technologie systému aditiv. Tento olej je určen pro vysoce namáhané mechanické převodovky a zadní nápravy, jejichž provoz vyžaduje převodové oleje s poměrně vysokou viskozitou, vynikajícím přípustným zatížením a velkým rozsahem teplotních podmínek a tam, kde se předpokládá působení extrémních tlaků a rázového zatížení. Mobilube 1 SHC 75W-90 má vyšší tepelnou a oxidační stabilitu, vyšší přirozený viskozitní index, výjimečně nízký bod tuhnutí a lepší tekutost při nízkých teplotách.

Moderní technologie stojící za výrobkem Mobilube 1 SHC 75W-90 nabízí mimořádné viskozitní a teplotní vlastnosti nezbytné pro aplikace provozované ve velkém rozsahu teplot, optimalizovanou ochranu proti tepelné degradaci a oxidaci, ochranu proti opotřebení a korozi, střihovou stabilitu, delší provozuschopnost a lepší využití paliva. Je vyroben na bázi jedinečných syntetických základových olejů s přirozeně vysokým viskozitním indexem, které i při vyšších teplotách vytvářejí silnější mazací film než minerální. Tato technologie rovněž zajišťuje dobrou tekutost a umožňuje účinné mazání i při teplotách pod bodem mrazu. Mobilube 1 SHC 75W-90 splňuje nebo překračuje klasifikaci převodových olejů API MT-1/GL-4/GL-5.

Výhody: * Prodloužená životnost převodů a ložisek díky minimálním úsadám * Delší životnost těsnění * Vyšší možné zatížení * Nižší náklady na údržbu a delší životnost zařízení * Zachování viskozity a síly mazacího filmu v náročných provozních podmínkách chrání před opotřebením * Lepší výkonnost synchronizačních kroužků a delší životnost součástí * Lepší využití paliva a snadnější řazení * Snížení opotřebení a snadnější startovatelnost dokonce i v arktických podmínkách * Jedno mazivo použitelné pro vysoce zatížené mechanické převodovky i pro zadní nápravy * Zachování síly mazacího filmu zaručuje spolehlivé mazání * Minimální únik oleje a snížení znečištění Použití: * Vysoce namáhané mechanické převodovky a nápravy vyžadující výkonnost třídy API GL-4, GL-5 & MT-1. * Lehká a těžká nákladní vozidla provozovaná na silnici, autobusy a dodávkové vozy * Terénní provoz včetně: stavebnictví, povrchové těžby a zemědělství * Prvonáplň i servisní náplň do převodovek, náprav a jiných aplikací, kde se doporučují oleje třídy API GL-4, GL-5 a MT-1 - víceúčelové nebo vysokotlaké převodové oleje * Není určeno pro automatické, mechanické nebo poloautomatické převodovky, pro které se doporučuje motorový olej nebo kapaliny pro automatické převodovky * Doporučuje se tam, kde se vyžadují delší servisní intervaly a záruky.

Specifikace:

API-GL5/GL4/MT-1, Daewoo Avia Gearbox, Praga 6 PS 51MAN 3343 SL, STO 1:0, TALET 30, LOCUST L752/L1203BOZENA 4, ZF TE-ML 02B/05B/07A/12B/16F/17B/19C/08Volvo GO 101, MAN 341 Typ E3

Balení: 1 litr